реклама

Віталій Хомутиннік та Вадим Новинський: який «зоопарк» ховають їх жінки у шафі?

Другі половинки Віталія Хомутинніка та Вадима Новинського мають у своєму гардеробі чимало брендового одягу

Другі половинки Віталія Хомутинніка та Вадима Новинського мають у своєму гардеробі чимало брендового одягу, пише газета «Експрес».   

Наприклад, дружина має сім шуб, два жилети, три кожушки, п’ять сумок Hermes, по одній сумці брендів Chanel, Zilli, Fendi. Не відстає від обраниці Хомутинніка й дружина депутата з «Опозиційного блоку» Вадима Новинського.

Марія Новинська задекларувала три шуби Fendi, Valentino, Marni, три жилети з хутра —  Prada, Valentino, Marni, три пальта з хутром — Marni, Loro Piana, Yves Salomon, дві накидки  — Row, Marni. Крім того, в її гардеробі є одяг від Valentino, Elie Saab та Louis Vuitton, а також вечірня сукня Chanel. Брендових сумок має сім — Birkin, Celine, Valentino, Balenciaga, Chanel.

Нагадаємо, народні депутати Олексій Мушак (БПП) та Вадим Кривенко («Народний фронт») зареєстрували законопроект, яким пропонують установити нульову пільгову митну ставку на вбрання з-за кордону. Тобто, ввозячи дорогий товар —   як для себе, так і на продаж, можна буде відчутно зекономити.

Джерело: ONLINE Експрес

реклама
Рубрики
Новини
Нет комментариев

Оставить комментарий

*

*

Новости по теме: