реклама

Віктор Чумак зробив гучну заяву: «правоохоронці і суди не здатні сьогодні побороти корупцію» (відео)

Народний депутат не вірить, що правоохоронці і суди здатні сьогодні побороти корупцію

Чи не кожен депутат заведений до Верховної Ради спеціально, щоб обслуговувати інтереси тих же олігархів-монополістів. Зокрема, саме Президент є олігархом, а відтак і гарантом олігархічного консенсусу в Україні.

Таку думку висловив народний депутат України Віктор Чумак в ефірі проекту «Марафон до Дня Незалежності України» на телеканалі ZIK.

«Корупція – це наслідок монополії, адже в Україні працюють абсолютно монопольні системи в економіці, політиці та медіа. Відтак, невелика купка людей окупувала 85% економічного потенціалу та практично повністю контролює всю політичну сферу й медіа», – констатував Віктор Чумак.

На думку депутата, боротися з корупцією за допомогою правоохоронної або судової систем сьогодні – немає сенсу, адже вони є обслугою корупційного механізму.

«Говорити про те, що кожен політик має почати з себе – немає сенсу, адже чи не кожен депутат заведений до Верховної Ради спеціально, щоб обслуговувати інтереси тих же олігархів-монополістів. Зокрема, саме Президент є олігархом, а відтак і гарантом олігархічного консенсусу в Україні», – підкреслив Віктор Чумак.

Як повідомлялося, Антикорупційне бюро розслідує незадеклароване майно на 770 мільйонів гривень. Із 72 кримінальних проваджень про недостовірні відомості в деклараціях кожне друге стосується недекларування активів суддями або народними депутатами.

Нагадаємо, сьогодні у центрі Києва відбувся військовий парад. Захід, приурочений до 27-ї річниці незалежності України і 100-річчя відродження української державності, став наймасштабнішим за останні роки.

Джерело: ZIK

реклама
Рубрики
Інтерв'юНовини
Нет комментариев

Оставить комментарий

*

*

Новости по теме: