реклама

Василь Горбаль в прямому ефірі обговорив президентські вибори, курс гривні та ціни на газ (відео)

"Суб'єктивні підсумки"

У студії обговорили початок роботи Верховної Ради, президентські вибори в Україні, курс гривні по відношенню до долара США, ціну на газ в Україні, витрати на оборону в Україні, нові антиросійські санкції США.

Василь Горбаль заявив, що жереб вести «Суб’єктивні підсумки» випав на нього напередодні великого свята.

«Жереб вести «Суб’єктивні підсумки» випав на мене якраз напередодні великого свята Успіння Святої Богородиці. Мені приємно привітати всіх телеглядачів з цим святом. Тим більше, ви знаєте, що воно входить як раз в так званих 12 найважливіших свят після Великодня. Свято, з яким пов’язано дуже багато народних традицій. Це свято, що символізує за народними традиціями, з одного боку і закінчення літа і зустріч осені, і зустріч нового врожаю, тобто певне підведення підсумків, а також час, коли вже починали створювати резерви, створювати запаси на зиму. Ось сьогодні ми проаналізуємо з вами, з чим ми виходимо в осінь, як починається цей політичний сезон, ну і що треба заготовляти на зиму», — сказав колишній нардеп.

Також Горбаль анонсував теми, які будуть звучати в програмі.

«Суб’єктивні підсумки» на телеканалі NEWSONE з народний депутат України IV, V і VI скликань, членом Ради НБУ 2003-2005 і 2007-2014 роках Василем Горбалем.

Джерело: NEWSONE

реклама
Рубрики
Інтерв'юДумкаНовини
Нет комментариев

Оставить комментарий

*

*

Новости по теме: