реклама

Вадим Новинський хоче об’єднати опозицію і пропонує створити громадський рух «Партія миру»

Нардеп покладає надії на те, що новий політичний сезон призведе до активізації і консолідації української опозиції

Народний депутат України Вадим Новинський покладає надії на те, що новий політичний сезон призведе до активізації і консолідації української опозиції.

Про це він заявив на сторінках газети «Сегодня».

За словами Новинського, проблема опозиції в тому, що вона сьогодні розрізнена і виступає декількома групами, які борються швидше між собою, ніж з владою». «Такий стан справ в опозиції грає на руку владі», – підкреслив парламентарій.

При цьому Новинський впевнений, що опозиція об’єднається – «якщо не на президентських виборах, то точно до парламентських виборів 2019 року (і президентські вибори стануть стимулом і прелюдією до об’єднання)».

В якості однієї з майданчиків для об’єднавчого процесу пропонується громадський рух «Партія миру». . І саме об’єднання опозиції ми вважаємо головним завданням нового політичного сезону», – уточнив нардеп.

«Так, влада не здатна дати Україні мир і стабільність. Так, влада повністю залежна від зовнішніх факторів. Так, влада робить помилки – одну за одною, демонструючи алогічність, дурість, недалекоглядність. Але завдання опозиції – не уподібнитися влади хоча б у цьому. Влада буде намагатися задавати тон, формувати порядок денний, вкидати другорядні теми, створюючи навколо них шумові ефекти. Завдання опозиції – не вестися на технологічні прийоми і створювати свій інформаційний фарватер. Тільки так можна переламати внутрішню порядку денного. Тільки так можна створити умови для зміни влади і для досягнення миру», – резюмував Новинський.

Джерело: Новини Дніпропетровська

реклама
Рубрики
Новини
Нет комментариев

Оставить комментарий

*

*

Новости по теме: