реклама

Сергій Тарута йде на вибори з гаслом: «Знімемо блокаду разом!»

Нардеп збирається «знімати» Блокаду торгівлі на крові «разом». Звичайно ж за допомогою спецпідрозділів і загонів тітушек.

Знайомтеся. Народний депутат Тарута. Саме він очолював Донецьку область під час її окупації орками. Окупації якої він, як «губернатор», не перешкоджав. Саме він є одним з власників Алчевського металургійного комбінату, який знаходиться на окупованій території і справно платить «податки» окупантам.

Другим власником є ​​Зовнішекономбанк РФ. Саме він подорожує по телеканалам і бреше про колосальну шкоду Блокади для України. Правда на всі мої спроби організувати з ним дискусію він починає голосно кричати, а потім відключається.

Тепер нардеп і мільярдер Тарута збирається «знімати» Блокаду торгівлі на крові «разом». Напевно з Зовнішекономбанком РФ і іншими зацікавленими в цьому процесі особами. Звичайно ж за допомогою спецпідрозділів і загонів тітушек.

Під цим гаслом Тарута збирається йти на вибори. Під цим гаслом він збирається відновити торгівлю на крові через лінію фронту. Цим гаслом вже рясніє весь інтернет і ЗМІ. Цікава буде осінь і зима. Бойова. Готуйтеся друзі – блокадникі.

Труснути стариною. Слава Україні!

Джерело: Сенсації України

реклама
Рубрики
Новини
Нет комментариев

Оставить комментарий

*

*

Новости по теме: