реклама

Роман Семенуха вважає, що треба не гасла змінювати, а збільшувати фінансування військових

«Гасел недостатньо, слід підтримати військових грошима», - нардеп

Ухвалення у першому читанні законопроекту щодо заміни військового вітання у ЗСУ є позитивним кроком, проте українська влада повинна більше уваги звертати на соціально-фінансове забезпечення українських військовослужбовців.

Про це у кулуарах Верховної Ради України сказав народний депутат фракції «Самопоміч» Роман Семенуха.

«Якби поруч із цим ухвалювались закони, які б надавали реальний соціальний захист і гарантії українським військовим, то це було б добре», — сказав народний депутат, коментуючи ухвалення Верховної Ради у першому читанні законопроекту, який замінить військове вітання у ЗСУ з радянського на «Слава Україні» та «Героям слава».

 

Політик обурився тим фактом, що навіть в умовах 4-річної війни проти Російської Федерації, Україна за «совковими» традиціями продовжує нагороджувати армію грамотами і словами», а насправді держава «повинна любити військових грошима».

«Армія починається із кожного окремого солдата, проте досі немає гідного соціального забезпечення і захисту тих, хто втратив працездатність через військову службу», — констатував  Роман Семенуха.

 

Зазначимо, Верховна Рада України у першому читання ухвалила законопроект, який замінить військове вітання у ЗСУ з радянського на «Слава Україні» та «Героям слава». За відповідний проект №9036 проголосували 284 депутати.

 

Законопроект також передбачає звертання «пане» як альтернативне «товарищу». Депутати пропонували під час доопрацювання розширити дію закону на Міністерство внутрішніх справ.

 

 

Джерело: IN TV

реклама
Рубрики
Новини
Нет комментариев

Оставить комментарий

*

*

Новости по теме: