реклама

Сергій Мельничук блокував трибуну ВР під час розгляду законопроекту

Сергій Мельничук заблокував трибуну ВР під час розгляду законопроекту, важливого для медичної реформи. Нардеп не дав виступити з трибуни Оксані Корчинській щодо цього законопроекту. «Я блокую трибуну. Доки не...

Сергій Мельничук заблокував трибуну ВР під час розгляду законопроекту, важливого для медичної реформи. Нардеп не дав виступити з трибуни Оксані Корчинській щодо цього законопроекту.

«Я блокую трибуну. Доки не поставлять постанову про газ на голосування, ніяких голосувань, ніяких інших законів. Хай іде звідси», — сказав Мельничук. Зрештою парламент так і не зміг підтримати цей законопроект. Сьогодні «газовий бойкот» влаштували й «радикали». Проте хоча б без ексцесів. А от Мельничук, колишній «радикал», долучився до антитарифних популістів «вдало».

Законопроект, до якого тепер депутати повернуться невідомо коли, покликаний створити умови для розвитку та функціонування ефективної первинної медичної допомоги на засадах сімейної медицини, що дозволить забезпечити тривалий медичний нагляд та опіку в усі періоди життя людини незалежно від характеру хвороби. Що на переконання авторів документу, дозволить покращити важливу складову національної безпеки держави – збереження та зміцнення здоров’я населення України.

І ось що цікаво: як свідчить статистика сайту Верховної Ради, блокувальник трибуни за цей законопроект… голосував. Причому всі чотири рази, коли питання ставилося на голосування. Спочатку він утримався, потім тричі поспіль тиснув кнопку «за». Як це можливо?

Деталі: https://www.depo.ua/

 

реклама
Рубрики
Новини
Нет комментариев

Оставить комментарий

*

*

Новости по теме: