реклама

Ігор Лапін розповів, чому українці проросійськи налаштовані

Повідомлення про те, що 16% українців є проросійськи налаштованими - не відповідають дійсності

Повідомлення про те, що 16% українців є проросійськи налаштованими — не відповідають дійсності. Насправді таких людей куди більше.

Про це в програмі «Кворум» на ObozTV заявив народний депутат Ігор Лапін («Народний фронт»). За його словами, головна причина подібних настроїв в тому, що Україна програла війну на інформаційному полі.

«Любі друзі, ми в 2014 році так продули інформаційну війну, що залишилися без Криму, Луганська та Донецька», — пояснив Лапін.

Він згадав ще три важливих приводи для антиукраїнських настроїв суспільства: ностальгія за Радянським Союзом і те, що зараз в Україні проживає кілька мільйонів людей, які виїхали з окупованих територій.

«А ще давайте відключимо сьогоднішні телеканали і побачимо, що на 90% телеканалів, крім «зради», нічого немає. Крім мене, на телеканалах дуже мало людей скажуть, що є якісь позитивні зміни. Ось з приводу критики телеканали нас лушпашать аж бігом!» — назвав депутат третій привід.

Як приклад Лапін запропонував згадати: на якому телеканалі, крім ObozTV, останнім говорили про успіхи реформи децентралізації?

«У нас йде війна в інформаційному просторі. І ми її, на жаль, сьогодні програємо», — підсумував народний депутат.

Джерело: OBOZREVATEL

реклама
Рубрики
Новини
Нет комментариев

Оставить комментарий

*

*

Новости по теме: