реклама

Андрій Тетерук про нове виборче законодавство та оновлення ЦВК (вiдео)

Народний депутат розповів про план роботи Ради
Íàðîäíûå äåïóòàòû âî âðåìÿ ýêñòðåííîãî çàñåäàíèÿ Âåðõîâíîé Ðàäû Óêðàèíû â Êèåâå 2 àïðåëÿ 2007 ã.

Народний депутат, перший заступник голови політичної партії «Народний фронт» Андрій Тетерук в ефірі «Прямого» розповів про план роботи Верховної Ради.

«Ми, так само, як і чотири роки поспіль, маємо головну увагу приділяти посиленню сектору безпеки. Також безумовно в нас є ті борги, які потребують вирішення, я маю на увазі прийняття і виборчого законодавства, і обрання членів ЦВК», — повідомив нардеп.

Нардеп зауважив, що є дуже багато питань, які потребують остаточного вирішення.

«Ми входимо в останній рік роботи парламенту і хотілося б, щоб саме цей парламент залишив максимальний слід незворотних змін в розвитку нашої держави, які не можливо було б або призупинити, або взагалі повернути назад при зміні наступного парламенту. Ми будемо вмотивовано працювати над цими питаннями, які існують перед нашим парламентом, перед нашим суспільством, для того, щоб закінчити нашу каденцію успішним звітом. І вийти на вибори 2019 року максимально готовими, звітувати перед суспільством, що ми робили 5 років. Одні політичні сили будуть до цього готові, інші окрім гасел нічого пред’явити не зможуть», — зазначив Андрій Тетерук.

Джерело: Прямий

реклама
Рубрики
Інтерв'юНовини
Нет комментариев

Оставить комментарий

*

*

Новости по теме: